Przejdź do treści
Nieruchomości

Mały SUV miejski - Honda HR-V

HR-V to jedna z kilku nowości Hondy, które weszły na rynek w ostatnim czasie. Popyt na ten model w całej Europie już na samym początku sprzedaży był dużo większy od przewidywanego, w związku z czym, w pierwszych miesiącach po pojawieniu się HR-V’a w ofercie, jego dostępność była mocno ograniczona. Mimo to, wielu klientów zdecydowało się poczekać na wybraną wersję auta nawet kilka tygodni.

Ponad 80 % sprzedaży przypada na wersję wyposażoną w silnik benzynowy o poj. 1,5 l. Auto cenione jest przede wszystkim za przestronne, funkcjonalne wnętrze, co w połączeniu z nowoczesną stylizacją czyni je atrakcyjną ofertą na polskim rynku. 
Klienci decydujący się na zakup Hondy HR-V mogą skorzystać z oferowanego przez Honda Finance, klasycznego kredytu gotówkowego w przypadku osób prywatnych oraz szeregu rozwiązań leasingowych dedykowanych dla firm. Dostępne są również bardzo popularne ostatnio pożyczki typu „50/50””, „3 x 33” lub „4 x 25”

Komentarze specjalistów

Arkadiusz Nowiński

Head of EMEA Volvo Cars

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm. W połowie 2015 roku, kiedy pracowałem jako dyrektor handlowy Peugeot, ale też zastępowałem dyrektora marki Peugeot,  dyrektor generalny zaproponował, żebym przyjrzał się jak funkcjonuje dział B2B. Po pół roku miałem pełny obraz tego co należy zrobić. Mieliśmy dwie możliwości. Albo przeprowadzić szkolenia pracowników i doprowadzić do tego, żeby ten team razem pracował, albo znaleźć inne rozwiązanie.

Najnowsze wydanie