Przejdź do treści
Aktualności

Jaki bonus przyda się na EURO?

Legalni bukmacherzy zacierają ręce – nadchodzące lato będzie bardzo bogate w duże sportowe imprezy, które wynagrodzą im poprzedni sezon wakacyjny, niemal zupełnie zmarnowany z powodu pandemii koronawirusa. Bardzo istotne dla operatorów będą m.in. nadchodzące mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Fani futbolu z pewnością będą mogli przy tej okazji korzystać z licznych bonusów i promocji.

Już tylko kilka tygodni dzieli kibiców futbolu od największej imprezy piłkarskiej na Starym Kontynencie, czyli mistrzostw Europy. Powinny one odbyć się w zeszłym roku, ale z powodu pandemii koronawirusa zostały przeniesione na 2021 r. Odbędą się w dniach 11 czerwca – 11 lipca 2021 r. w 12 krajach. Władze UEFA zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, by na stadionach pojawili się kibice, co daje nadzieję na to, że będzie to prawdziwe piłkarskie i biznesowe święto.

Na udane piłkarskie EURO liczy wiele branż, w tym oczywiście legalni bukmacherzy. Poprzedni rok w praktyce był dla nich zmarnowany – przełożone mistrzostwa Europy i igrzyska olimpijskie w Tokio, a także całkowite zamrożenie świata sportu na kilka tygodni sprawiły, że także operatorzy zakładów wzajemnych mają za sobą trudny czas. Teraz mają nadzieję na odbicie, bo sport wrócił i choć ogólnie sytuacja epidemiologiczna nadal jest trudna, to jednak nic nie wskazuje na to, by rozgrywki sportowe miały zostać ponownie zawieszone.

Nic więc dziwnego, że już teraz legalni bukmacherzy kuszą graczy różnymi bonusami i promocjami, które mają zachęcić do korzystania z ich usług i stawiania zakładów na to kto wygra EURO (typy i kursy znajdziesz TU).

Jaki bukmacher będzie najlepszy na EURO?

Wybór najlepszego bukmachera na zbliżające się EURO nie jest łatwą sprawą. Pod uwagę brać należy bowiem kilka aspektów: szeroki wybór zakładów na piłkę nożną, wysokość kursów, wartość bonusu powitalnego czy oferowane promocje. I tak np. jeśli chodzi o liczbę zakładów na mecze piłki nożnej oraz atrakcyjne kursy, eksperci polecają typowanie wyników w licencjonowanych firmach TOTALbet, Betclic oraz Fortuna.

Zakłady na piłkę nożną w TOTALbet imponują obszernością, jeśli chodzi o ligi i rynki. Na drugim miejscu w naszym zestawieniu plasuje się Betclic. To bukmacher z wysokimi kursami na piłkę nożną i rozbudowaną ofertą zakładów prematch i live. Trzecie miejsce na podium przypadło dla Fortuny, która pozwala typować mecze piłki nożnej po dobrych kursach. Dodatkowo daje ona wiele dodatkowych opcji do obstawiania w postaci zakładów specjalnych – wymienia Magda Stępień, ekspertka portalu LegalSport.pl, zajmującego się analizą rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Bonusy bukmacherskie na EURO

TOTALbet wygrywa zestawienie również pod względem wysokości bonusu powitalnego. Może on wynieść aż 5000 zł, co oznacza ogromną kwotę na typowanie zakładów piłkarskich na EURO. Kibice powinni się zainteresować także ofertą licencjonowanej firmy LV BET – w tym przypadku bonus na start z kodem LEGALSPORT wynieść może 3423 zł. Wysoki zakład bez ryzyka przegranej przygotował z kolei dla swoich graczy legalny bukmacher Betfan - tam kupon na EURO z zabezpieczeniem stawki można postawić aż za 600 zł. Zawsze aktualną listę bonusów powitalnych znaleźć można na stronie internetowej z zakładami legalsport.pl

Na specjalne promocje dedykowane typowaniu wyników mistrzostw Europy trzeba jeszcze trochę poczekać, ale już teraz można domyślać się, którzy bukmacherzy przygotują w tym zakresie coś wyjątkowego. Zawsze przy okazji dużych piłkarskich imprez ciekawe bonusy dla graczy przygotowuje koncesjonowana firma STS, która jest przecież sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Różnego rodzaju freebetów, zakładów bez ryzyka czy innych promocji można spodziewać się również m.in. od legalnych firm eTOTO czy PZBuk. Przełom czerwca i lipca z pewnością będzie dla fanów futbolu bardzo emocjonujący, do czego przyczynić może się też typowanie wyników EURO u legalnych polskich operatorów.

Hazard może uzależniać. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji polskiego Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Jeśli chcesz obstawiać zakłady, rób to wyłącznie u legalnych bukmacherów. 

Najnowsze wydanie