Przejdź do treści
Motoryzacja

e-Home Volkswagen - nowatorski projekt marki

Naturalną konsekwencją obecnej sytuacji jest spadek sprzedaży w marcu i kwietniu - w zestawieniu z marcem i kwietniem 2019 roku, nasza sprzedaż w tych dwóch miesiącach 2020 roku spadla o ok. 60%, podobny spadek zanotował cały rynek nowych aut w tym okresie. Epidemia i ograniczenia w przemieszczaniu miały odzwierciedlenie w liczbie klientów odwiedzających nasze salony dealerskie, które pozostają otwarte i podjęliśmy w nich szereg rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo i komfort obsługi.

a

W ostatnich tygodniach widzimy już wzmożone zainteresowanie naszą ofertą oraz usługami, które udostępniamy przez Internet: dużym sukcesem jest dla nas nowatorski projekt Volkswagen e-Home, który jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, chcących uzyskać spersonalizowaną, omówioną z ekspertem ofertę dotyczącą wybranego samochodu.

1

Marka Volkswagen przedłuża o trzy miesiące czas obowiązywania gwarancji na nowe samochody. Dotyczy to wszystkich aut produkowanych w Europie lub z przeznaczeniem na europejski rynek, których dwuletnia gwarancja lub przedłużona opieka pogwarancyjna VolkswagenSafe+ wygasłaby w czasie między 1 marca a 31 maja 2020 roku. Gwarancja zostaje przedłużona o trzy miesiące ponad pierwotny czas trwania.

Hubert Niedzielski

Najnowsze wydanie