Przejdź do treści
Aktualności
Turystyka

Copernicus Toruń Hotel - obiekt wielu możliwości

Organizacja ciekawego wyjazdu integracyjnego stanowi coraz większe wyzwanie dla event managerów. Znalezienie odpowiedniego miejsca, spełniającego określone kryteria klienta. Zaproponowanie nietuzinkowego sposobu na spędzenie wolnego czasu i integrację. Wyszukanie obiektu, który zaspokoi wszystkie potrzeby, jednocześnie proponując innowacyjne rozwiązania. Oto z czym mierzą się obecnie agencje eventowe. Dziś chciałabym zaprezentować miejsc, które warto rozważyć przy okazji planowania takiego wyjazdu.

q

Copernicus Toruń Hotel to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w centralnej części Polski. Lokalizacja hotelu i dogodny dojazd stanowi jego ogromny atut. Toruń to przepiękne miasto z rozbudowaną ofertą turystyczną. Aglomeracja nie jest też na tyle duża aby jej eksploracja stanowiła wyzwanie dla gości. Hotel położony jest w centrum miasta - zaledwie 5 minut pieszo od znajdującej się na liście UNESCO starówki. Co ważne - do obiektu należy działka o powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych przy samym wiślanym bulwarze.

q

To właśnie umiejscowienie Copernicus Toruń Hotel stanowi o jego wyjątkowości w zakresie organizacji eventów. Teren zielony obiektu pozwala na zaplanowanie różnorodnych imprez plenerowych. Koncerty na świeżym powietrzu, pikniki, gry integracyjne - to tylko niektóre z możliwości. Obiekt organizował także np. zloty motoryzacyjne (przykładowo XX Zlot Zabytkowych Mercedesów). Zadbana przestrzeń wkoło hotelu wręcz zachęca do wykorzystania jej pod organizację wydarzeń. W ostatnim czasie obserwujemy dużą potrzebę ze strony gości do swoistego rodzaju powrotu do natury, częstszego obcowania z zielenią i przebywania na świeżym powietrzu. Taka integracja plenerowa idealnie wpisuje się w ten trend.

q

Na uwagę zasługuje położona w ogrodzie zewnętrzna sala bankietowa Atlantis. Sala posiada imponującą powierzchnię 600 m2. Jest to piękna, przeszkolona przestrzeń z widokiem na Wisłę i teren zielony. Posiada niezależne zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu w sali można zorganizować - obok mniej formalnych imprez grillowych - również uroczyste bankiety i koktajle. Przestrzeń jest klimatyzowana oraz odpowiednio wyposażona. Organizowane są w niej eventy nawet dla 600 Gości. Z myślą jednak o mniejszych realizacjach, posiada możliwość podziału na dwie przestrzenie po 300 m2.

q

Hotel do Państwa dyspozycji oddaje 149 funkcjonalnie wyposażonych pokoi. Z możliwością maksymalnego zakwaterowania ponad 300 Gości. Każdy z pokoi wyposażony jest w wygodne łóżko, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibarek czy komplet mebli wypoczynkowych. Większość pokoi posiada balkony, co również wyróżnia obiekt. Mimo iż Copernicus położony jest w centrum miasta, to jednak otoczenie zieleni zapewnia ciszę i spokój niezbędną do komfortowego wypoczynku. Każdy pokój może zostać przygotowany jako pokój z łóżkiem małżeńskim bądź z dwoma osobnymi łóżkami.

q

Hotel do Państwa dyspozycji oddaje także rozbudowaną strefę rekreacyjną. Goście mają możliwość skorzystania z całorocznego basenu wewnętrznego, saun (suchej, mokrej i infrared) oraz jacuzzi. Dodatkowo w strefie wellness znajduje się klimatyczna grota solna. Niezwykłym zainteresowaniem cieszy się sezonowo otwierany basen zewnętrzny. Ekspozycja na stronę południową pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Ciekawym pomysłem może być na przykład organizacja pool party.

a

Klub nocny Stars zlokalizowany w hotelu posiada wyjście na taras zewnętrzny przy basenie. Hotel organizuje w klubie imprezy dla grup na wyłączność, połączone z realizacją usług gastronomicznych. W sezonie letnim szczególnie często klienci decydują się na opcję menu grillowego aby skorzystać z uroków terenu zewnętrznego i przylegającego do klubu tarasu. Sam klub Stars to też świetna eventowa przestrzeń. Ponad 600 m2 powierzchni, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie klubowe, wyszkolona obsługa. Całość jest na tyle przemyślana i przygotowana pod kątem imprez, że niewiele więcej trzeba aby zorganizować tam udane wydarzenie.  

Warto pomyśleć także o wykorzystaniu strefy SPA dla grupy. Hotel dysponuje 14 gabinetami SPA i kliniką kosmetologii. Wykwalifikowani terapeuci polecą zabiegi odpowiednio dobrane do potrzeb duszy i ciała. Voucher na zabiegi SPA może być świetną nagrodą dla najlepszych pracowników i motywacją do dalszej pracy.

Hotel funkcjonuje na rynku już 10 lat. W tym czasie zrealizował setki udanych imprez firmowych, konferencji, sympozjum i wyjazdów integracyjnych. Profesjonalna obsługa dba o organizowane wydarzenia w każdym szczególe. Służy pomocą i radą od momentu przygotowania oferty, poprzez ustalanie warunków rezerwacji po samą realizację. Jeżeli szukacie miejsca wyjątkowego, z dużymi możliwościami, świetną lokalizacją i nastawieniem na klienta - zdecydowanie musicie rozważyć realizację w Copernicus Toruń Hotel.

Marta Kamińska-Kardach

 

Najnowsze wydanie