Przejdź do treści
Aktualności

Nina Łopuszyńska na czele BMW Motorrad w Polsce

Wraz z początkiem października 2023 r. Nina Łopuszyńska awansowała w strukturach BMW Group Polska obejmując stanowisko Dyrektorki Generalnej BMW Motorrad.

Nina Łopuszyńska swoją karierę w strukturach BMW Group rozpoczęła w 2015 roku w BMW Financial Services. Do zespołu BMW Motorrad dołączyła w 2019 r. obejmując stanowisko Area Sales Managera. Przez ponad 4 lata odpowiadała m.in. za rozwój polskiej sieci dealerskiej i wdrażanie nowych procesów sprzedażowych.

Strategie implementowane przez Ninę Łopuszyńską przyczyniły się do sukcesów biznesowych, w tym zwiększenia sprzedaży BMW Motorrad o prawie 60%. Jednym z jej kluczowych osiągnięć jest zrealizowanie największego przetargu w historii polskiej Policji.

Nina Łopuszyńska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Przed dołączeniem do BMW Group była związana z jednym z wiodących producentów odzieży na świecie, gdzie jako Customer Operations Manager odpowiadała m.in. za koordynację projektów związanych z łańcuchem dostaw.

Karol Kostrzewa po 9 latach kierowania zespołem Motorrad w BMW Group Polska zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe poza strukturami organizacji.

a

Najnowsze wydanie