Przejdź do treści
Aktualności
Turystyka

Magiczna historia ukryta w ceglanych murach w rynku Wrocławia

The Granary – La Suite Hotel, dawniej spichlerz Herren-Malzchoff, to XVI-wieczny budynek o znaczącej wartości historycznej. Wzniesiony w roku 1565, po przejęciu przez miasto parceli hr. Rozdrażewskiego, następnie zostaje oddany w dzierżawę kolejnym użytkownikom.

q

W 1796 spichlerz został przyłączony do browaru przy ul. Słodowniczej, w centrum Wrocławia, gdzie produkcja słodu funkcjonowała do 1904 roku. Podczas II Wojny Światowej przyszły luksusowy hotel uległ poważnej destrukcji, jednak dopiero pożar w 1970 ostatecznie zniszczył mury obecnego The Granary - La Suite Hotel.

Ulokowany w historycznym centrum Wrocławia butikowy hotel, dzięki starannym i innowacyjnym działaniom restauratorskim przeszedł metamorfozę i jako kluczowy punkt w mieście na nowo przyciąga uwagę podróżujących gości, oferując im wyjątkowe noclegi i posiłki w jednej z najlepszych restauracji we Wrocławiu.

q

Luksus apartamentów The Granary Hotel

The Granary – La Suite Hotel, oferując najprzestronniejsze apartamenty w centrum Wrocławia, sprawia, że pobyt gości staje się wyjątkowy i niezapomniany!

Różnorodność powierzchni pokoi oraz ich konfiguracji czyni niemal każdy apartament unikalnym, mającym cechy charakterystyczne tylko dla siebie. Wyróżniamy cztery główne kategorie pokoi w tym butikowym hotelu: Pokój Executive, Pokój Garden, Apartament Premium oraz Apartament Deluxe.

q

Niepowtarzalne smaki w Mennicza Fusion

Odkryj magię połączeń najlepszych smaków kuchni europejskich.

Znakomita, elegancka restauracja ukryta w historycznym zakątku w centrum Wrocławia w pobliżu rynku,  gwarantuje sukces zarówno spotkań biznesowych jak i romantycznych kolacji.

q

Ekskluzywna restauracja Mennicza Fusion we Wrocławiu, to wyjątkowe miejsce o unikalnej atmosferze i niezapomnianych smakach. Umieszczona w murach XVI-wiecznego spichlerza, zachwyca nie tylko wyśmienitą  kuchnią czy pięknem ceglanych sklepień, lecz także ciepłym wystrojem oraz przyjazną i dyskretną obsługą.

 

Najnowsze wydanie