Przejdź do treści
Aktualności

Posiadasz działkę ale nie możesz postawić na niej tradycyjnego domu?

Własne ,,cztery kąty” …marzenie wielu z nas. Niejednokrotnie jednak wiąże się z niebotycznymi kosztami, masą biurokracji i kilkuletnim okresem oczekiwania. A gdyby tak można było je spełnić ,,od ręki”, bez wydawania fortuny i godzin spędzonych w urzędach? Tak, to możliwe. Doskonałym rozwiązaniem mogą być domy na kołach. 

 a

Stanowią one doskonałą alternatywę dla budownictwa tradycyjnego oraz popularnych w ostatnich latach domków holenderskich.  W ofercie firmy DMK Budownictwo znajdują się domki wielosezonowe z możliwością całkowitego ich wyposażenia. Produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz stosowanych materiałów. 

Jedną z zalet naszych domków jest możliwość korzystania z nich przez cały rok. Ocieplenie wełną mineralną oraz ogrzewanie elektryczne bądź gazowe gwarantują komfort użytkowania również zimową porą.  Jako jeden z nielicznych producentów, firma daje możliwość przyszłym właścicielom, zaprojektowania domu od podstaw. Możliwe jest modyfikowanie zarówno rozmieszczenia pomieszczeń oraz ich ilości, kolorystyki wnętrza domku i jego elewacji, jak i poszczególnych elementów wyposażenia. 

Doświadczenie pokazuje, że klienci potrafią mieć dość specyficzne wymagania, ale my staramy się sprostać każdemu z nich, dlatego dom na kołach z ogrzewaniem podłogowym, sauną czy niewielką antresolą to dla nas żaden problem. Jednym z ciekawych projektów, który realizowaliśmy jest biuro mobilne, w którego wnętrzu panel PCV połączyliśmy z drewnem. Duże przeszklenia sprawiają, że domek ten wygląda niezwykle elegancko, a do środka dostaje się znaczna ilość promieni słonecznych rozjaśniając wnętrze”  – twierdzi ekspert firmy DMK Budownictwo.

W ofercie firmy znajdują się domki mobilne zarówno w rozmiarach standardowych jak i niestandardowych o powierzchni od 24,5 do 56 m². Każdy z nich posiada metalowo-drewnianą konstrukcję gwarantującą wysoką wytrzymałość budynku. Domki mobilne posiadają w pełni ergonomiczny rozkład dający nie tylko przestrzeń, ale i funkcjonalność. Idealne dla osób poszukujących wygody i komfortu. 

s

Posiadasz działkę i z różnych powodów nie możesz postawić na niej tradycyjnego domu? A może chciałbyś stworzyć ośrodek w którym miałyby znaleźć się domki letniskowe? No chyba że poszukujesz powierzchni biurowej którą w razie potrzeby mógłbyś przenieść w inne miejsce? W każdym z tych przypadków mówimy: Sprawdź naszą ofertę na domki mobilne!

Niejednokrotnie pojawiają się pytania, dotyczące tego czy zastosowana izolacja i ogrzewanie są wystarczające przy mrozach wynoszących - 20 stopni. Produkty firmy DMK Budownictwo poddane zostały szeregowi badań i testów, podczas których m.in. sklasyfikowano je 3 (najlepszą) klasą izolacyjności cieplnej. Firma uzyskała certyfikat jakości i bezpieczeństwa wydany przez niezależną niemiecką jednostkę certyfikującą TUV Rheinland  Zostały również sprawdzone pod względem wytrzymałości konstrukcji (obciążenie dachu ciężarem o łącznej wadze 10 ton) oraz poszczególnych instalacji oraz funkcjonalności.

DMK

Najnowsze wydanie