Przejdź do treści
Nieruchomości
Turystyka

PAŁAC MORTEGI HOTEL&SPA INWESTYCJĄ ROKU!

PAŁAC MORTĘGI HOTEL&SPA, którego właścicielami są Państwo Alina i Jan Szynaka, zdobył  nagrodę plebiscytu Gazety Olsztyńskiej na Inwestycję Roku 2016.

Między 25 września 2017 a 4 listopada 2017 trwało głosowane na wybrane inwestycje, przedsiębiorcy oraz firmy z obszaru obecnego województwa warmińsko-mazurskiego, które wniosły znaczący wkład w rozwój gospodarczy regionu oraz samorząd na terenie którego znajdują się te inwestycje za okazaną pomoc i wsparcie w ich funkcjonowaniu.
Tytuł jest  przyznawany w następujących kategoriach: społeczna odpowiedzialność biznesu, inwestycja przyjazna środowisku, wykorzystanie środków unijnych, inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom i inwestycja w rozwój edukacji i kultury to w tej kategorii startuje PAŁAC MORTĘGI

Dodatkowo spośród zgłoszonych kandydatów komisja konkursowa wybierała przedsiębiorstwo/przedsiębiorcę Inwestycji Roku 2016

Województwo Warmińsko-Mzurskie doceniło również Firmę Szynaka Meble, jako organizatora corocznej imprezy „Szynaka Day”, która zwyciężyła w kategorii Inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom. 
Jak twierdzą przedstawiciele rodzinnej firmy Szynaka Meble, jej twórcy pragną inspirować do budowania pięknego świata wokół siebie nie tylko w wymiarze materialnym, dlatego firma aktywnie włącza się w działania na rzecz społeczności.  Event na stałe wpisał się w kalendarz imprez plenerowych w regionie, podczas koncertów organizowanych w ramach tego wydarzenia bawią się całe rodziny mieszkańców nie tylko z Nowego Miasta Lubawskiego, ale też województwa i kraju. Szynaka Day to również znakomita okazja do integracji międzypokoleniowej – w koncertach biorą udział całe rodziny, co sprzyja zacieśnianiu więzi ich członków – podkreślają właściciele Szynaka Meble. 
Podczas finałowej gali statuetkę wręczaną przez Burmistrza Ełku, Tomasza Andrukiewicza, odebrała Prezes Alina Szynaka oraz Anna Szynaka-Zelma. 

Najnowsze wydanie