Przejdź do treści
Turystyka

Polska Złota jesień pośród Roller Coasterów w Energylandii

Czy jesień musi być nudna? Ani trochę! Zaplanujcie wyjazd do Energylandii. W październiku Park Rozrywki powita Was w złotych, jesiennych kolorach. Cały park został bajecznie udekorowany, a między alejkami pojawiły się wyjątkowe aranżacje.

W tym sezonie do Parku sprowadzono aż 100 ton dyń! To właśnie z nich, a także z tysięcy kwiatów i roślin powstały wspaniałe kreacje rozlokowane na całym ogromnym terenie Energylandii. Te wszystkie scenografie możecie uwiecznić na zdjęciach i podzielić się nimi na Instagramie i Facebooku. Zapraszamy również do odwiedzenia restauracji i kawiarni. Specjalnie na ten czas szefowie kuchni przygotowali jesienną odsłonę menu. Aranżacje z 50 tysięcy dyń to nie wszystko co wprowadzi Was w radosny nastrój. Dzięki wspaniałym stylizacjom wszystkich animatorów poczujecie niepowtarzalny klimat polskiej, złotej jesieni. Ponadto, dla dzieci artyści przygotowali znakomity pokaz – „Psikus”. Nie możemy zdradzić jego programu, ale możecie przekonać się sami co Panią Jesień czeka na scenie Kids Show w Bajkolandii. W Parku Rozrywki każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, bo Energylandia składa się z kilku różnorodnych stref zabawy. To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń. W Energylandii jesień nie jest szara, ponura i nudna, ale kolorowa i fascynująca. Przekonajcie się sami!

NOWY KALENDARZ OTWRACIA PARKU!

W październiku od piątku do niedzieli obowiązują nowe godziny otwarcia - od 10:00 do 18:00! Dokładny kalendarz dostępny jest na stronie internetowej: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/.

a
Dakar 2021 - Energylandia Rally Team

 

Najnowsze wydanie