Przejdź do treści
Turystyka

Opony Goodyear z technologią SealTech na wyposażeniu najnowszego Volkswagena Arteona

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 klasy Ultra-High Performance, wyposażone w najnowszą technologię SealTech, zostały wybrane przez Volkswagena jako oryginalne wyposażenie nowego Arteona.

SealTech to najnowsza innowacja Goodyeara z zakresu wydłużonej mobilności, oparte na technologii uszczelniacza stosowanego
po wulkanizacji. System zabezpiecza uszkodzenia o średnicy do 5 mm w bieżniku opony, zapewniając doskonałe i zrównoważone osiągi.
W rezultacie w przypadku najechania przez samochód np. na gwoździa kierowca może zorientować się o tym fakcie dopiero podczas sezonowej wymiany ogumienia, gdyż osiągi jego pojazdu pozostają na niezmienionym poziomie. Oznaczenie SealTech będzie widoczne na bocznej ścianie opony.

“Z dumą poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy Goodyear SealTech w oponach dla nowego VW Arteon. Zainteresowanie rozwiązaniami z zakresu wydłużonej mobilności nieustannie rośnie, zarówno ze strony producentów samochodów jak i konsumentów. Z tego powodu kontynuujemy inwestycje w rozwój technologii takich jak SealTech, które zaspokajają wymagania naszych partnerów”, powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. wyposażenia fabrycznego dla pojazdów osobowych Goodyear w regionie EMEA.

Nowy Volkswagen Arteon to czterodrzwiowy fastback, który imponuje innowacyjną lecz praktyczną konstrukcją. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, samochód można wyposażyć w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 rozmiaru 225/55R17 97W i 245/45R18 96W z nową technologią Goodyear SealTech.

Najnowsze wydanie