Przejdź do treści
Aktualności
Turystyka
Lifestyle

Work-life balance w Konstancinie-Jeziornie

EVA Park Life & SPA to wyjątkowe i komfortowe  miejsce,  które  w naturalny sposób łączy odpoczynek oraz sprawy biznesowe z prozdrowotnymi walorami jedynego na Mazowszu uzdrowiska. Doskonała lokalizacja - 20 km od Warszawy, w sercu konstancińskiego Parku Zdrojowego, obok tężni solankowej, a także komfortowy i nietuzinkowy design obiektu, to gwarancja niezapomnianego  pobytu zarówno prywatnego jak również spotkania służbowego: konferencji, szkolenia, eventu.

 a

EVA Park Life & SPA oferuje 67 miejsc noclegowych, w 5 pokojach jednoosobowych, 29 dwuosobowych oraz 2 luksusowych apartamentach. Goście spotkań biznesowych oraz przyjęć okolicznościowych doceniają przestronne i przeszklone sale konferencyjne, z pełnym wyposażeniem multimedialnym i dedykowaną siecią wi-fi oraz dyskretną salę  restauracyjną VIP. Całość dopełnia Restauracja EVA Park, z autorskim menu szefa kuchni, który dba aby dania były smaczne, urozmaicone i zdrowe.

 2

Największą zaletą obiektu  jest Strefa Wellness i SPA z basenem i jacuzzi zasilanymi solanką z naturalnego źródła, jacuzzi z wodą słodką oraz kompleksem saun. Solankowe SPA oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, wykorzystujących nie tylko lecznicze moce solanki, ale przede wszystkim najnowocześniejsze zdobycze kosmetologii. 

q

s

,,EVA Park Life & SPA to najmłodszy obiekt „Uzdrowiska Konstancin-Zdrój” SA, powstały z myślą o gościach, ceniących sobie kameralność, spokój i jednocześnie kompleksowość usług. To dla nich rozszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalne zabiegi SPA, a także organizację wyjątkowych imprez okolicznościowych oraz propozycję dla firm i instytucji, poszukujących biznesowych destynacji tuż pod Warszawą. Dzięki organizowanym wystawom, wernisażom czy spotkaniom autorskim nasz obiekt stał się istotnym punktem na mapie kulturalnej Konstancina-Jeziorny. Podkreślając walory EVA Park Life & SPA nie sposób nie wspomnieć, że mało jest takich miejsc w okolicach metropolii, które zapewniają tak wysoką jakość usług i komfort, a jednocześnie wpisują się w trend afirmujący zdrowy styl życia i coraz powszechniejsze w nowoczesnych firmach założenia work-life balance"

Maciej Markowski -  Członek Zarządu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój SA

Galeria

Najnowsze wydanie