Przejdź do treści
Nieruchomości
Turystyka

Grupa Arche szykuje kolejne projekty hotelowe

Pałac i Folwark Łochów, należący do Grupy Arche, to jedno z bardziej atrakcyjnych miejsc  na Mazowszu. Położony jest zaledwie godzinę jazdy od Warszawy drogą S8, w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec, na terenie o powierzchni 27ha.

Mimo pandemii Grupa Arche nie zwalnia z nowymi inwestycjami. W Warszawie otworzyła właśnie drugą część Hotelu Polonez z 400 pokojami i 14 salami konferencyjnymi. Seria otwarć trwa. Kolejne trzy projekty hotelowe w Nałęczowie, Wrocławiu i Mielnie.

Trudności mnie nakręcają. Pandemia nie spowodowała, że zwolniliśmy. Wręcz przeciwnie - mówi Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche. - Nie dostaliśmy żadnej rządowej pożyczki i musieliśmy zwolnić 400 osób z 1000-osobowej załogi. Teraz ponownie zatrudniamy te 400 osób plus szukamy 200 dodatkowych pracowników do otwierających się hoteli - dodaje.

To nie koniec otwarć zaplanowanych przez Arche. - W najbliższym czasie szykujemy otwarcie Hotelu Dwór Uphagena w Gdańsku - zdradza Magdalena Sidorowicz, dyrektor sprzedaży Arche. - Dodatkowo ruszamy z kolejnym projektami, które powinny być gotowe w ciągu około dwóch lat. Jest to Wrocław Klasztor, hotel w Fabryce Samolotów Mielno oraz Arche Hotel Nałęczów - dodaje.

red.

Najnowsze wydanie