Przejdź do treści
Aktualności

Hejtujesz czy szanujesz?

Jeśli ważny jest dla Ciebie szacunek i lubisz pomagać to zrób kawę i przeczytaj poniższy post.

W tych trudnych i dziwnych czasach nie ma sprawdzonego scenariusza na działanie. Dopiero za jakiś czas,  jak już minie okres pandemii będziemy mogli analizować, który kraj  poradził sobie najlepiej i najskuteczniej.

a
Marta Metylska

W ogólnym jednak rozrachunku oprócz bilansu ekonomicznego warto będzie także wziąć pod uwagę także fakt czy zdaliśmy egzamin z człowieczeństwa. Czy potrafiliśmy jako obywatele wznieść się ponad swoje potrzeby konsumpcyjne, wykazać empatią i pomagać innym. Obecnie jest wiele akcji i inicjatyw wspierających Medyków walczących o zdrowie i życie chorych pacjentów, ale jedna z nich zwróciła szczególnie naszą uwagę.

a

Jest nią Akcja #szanuje, która oprócz przekazywania Medykom ciepłych bluz i maseczek ma jeszcze dodatkowe, bardzo ważne, społeczne przesłanie. Ten symboliczny napis na bluzach ma zwrócić uwagę społeczeństwa na  wszechogarniający hejt i konieczność w końcu szanowania innych ludzi oraz ich pracy, bez względu na zawód, stanowisko czy status społeczny. Bez szacunku i życzliwości może i wydźwigniemy się  z ekonomicznego kryzysu, ale co wtedy jeśli będziemy dogłębnie pogrążeni w kryzysie wartości moralnych i etycznych ?

a
Piotr Chudy  - pielęgniarz, specjalista  szpitala w Rawiczu

Ważne: 100% środków ze sprzedaży bluz przekazywane jest na kolejne bluzy dla Medyków, które wysyłane, są do różnych placówek medycznych w całej Polsce.

q
Iwona Sołtys- Kierownik Działu Obsługi Pacjenta - szpital MSWiA

Ty też możesz dołączyć do ludzi, którzy chcą zmienić świat. Każdy może obdarować bluzą znajomego Medyka lub nosić bluzę samemu na znak solidarności z akcją.   www.szanuj.eu

Marta Metylska

Akcja została zorganizowana przez Agencję Marketingową MAVIL.

Najnowsze wydanie