Przejdź do treści
Aktualności
Turystyka

Mazurska Perła: Dlaczego warto odwiedzić Mikołajki?

Mikołajki, malownicze miasteczko położone w sercu Mazur, to prawdziwa perła dla wszystkich miłośników przyrody, wody i aktywnego wypoczynku. To miejsce, które łączy w sobie urok mazurskich jezior, bogactwo przyrody i atmosferę niewielkiego, przyjaznego miasteczka. Dlaczego warto przyjechać do Mikołajek?

a

Raj dla miłośników sportów wodnych

Mikołajki są otoczone przez jeziora – od północy jezioro Mikołajskie, a od południa jezioro Tałty. Te wodne akweny stanowią idealne warunki do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu i wielu innych sportów wodnych. Liczne przystanie i wypożyczalnie sprzętu sprawiają, że każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie.

Przepiękne krajobrazy i trasy rowerowe

Okolice Mikołajek obfitują w malownicze trasy rowerowe, które prowadzą przez lasy, pola i wzdłuż brzegów jezior. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek, gdzie każdy kilometr trasy oferuje nowe, zapierające dech w piersiach widoki. Dla tych, którzy wolą spokojniejsze tempo, idealne będą piesze wędrówki po okolicznych szlakach.

 

Gdzie warto się zatrzymać?

w

Firma prowadzi działalność od 1981 roku, a w 2018 rozszerzyliśmy działalność o usługi turystyczne wynajmując nasze 3 apartamenty w najciekawszym miejscu w Mikołajkach, położone między pl. Wolności a ciekawie, na nowo zaaranżowanym nadbrzeżem z licznymi atrakcjami. Jesteśmy otwarci na każdego Gościa ,który do nas zawita. Obsługa jest do dyspozycji naszych Gości i wsłuchuje się w każde życzenie - możliwe do spełnienia, aby uczynić pobyt w naszych apartamentach niezapomnianym.

Informacje o obiekcie

Projekt pod nazwą A3 APARTAMENTY to zespół trzech nowych apartamentów oddanych do eksploatacji w lipcu 2018 roku. A1 - jednopokojowy - 35 m2, / Studio DELUXE / A2 - dwupokojowy - 43 m2 / Studio SUPERIOR / A3 - trzypokojowy - 55 m2 / Apartament SUPERIOR / Apartamenty uzyskały nowoczesny i przytulny charakter wytworzony dzięki jednolitej linii wystroju wnętrz, opracowanych przez projektanta Full Design Krzysztof Buchowski.

w

Dzięki tej ciekawej wizji wykonaliśmy własnymi siłami ciekawe wnętrza o spójnym i wyróżniającym się charakterze uzyskując zachęcające i przytulne miejsce do wypoczynku całorocznego. Wszystkie Apartamenty wyposażone w łóżka pojedyncze 90x200, oraz sofy rozkładane z miejscami do spania, dodatkowo A2 i A3 w łóżka podwójne .

w

Każdy Apartament posiada aneks kuchenny /wyposażony w sprzęt AGD i niezbędne naczynia / z miejscami do spożywania posiłków. Stwarza to możliwość spędzenia również niezapomnianych chwil przy lampce szampana z osobami wspólnie przebywającym na wypoczynku. Myślą przewodnią do stworzenia tych miejsc była chęć stworzenia przytulnej aury beztroski , swojskiej i domowej atmosfery podczas wypoczynku w pięknej okolicy Mazurskich Jezior.

q

Informacje o okolicy

A3 APARTAMENTY położony jest w Mikołajkach, 300 metrów od Wioski Żeglarskiej i 1,8 km od parku wodnego Tropikana. Języki: niemiecki, angielski, polski, rosyjski.

Galeria

Najnowsze wydanie