Przejdź do treści
Lifestyle

Modny sposób na zdrowe żywienie

Od niedawna w Polsce pojawił się catering dietetyczny i okazał się strzałem w dziesiątkę!

Wstajesz i już nie musisz martwić się co podasz rodzinie na obiad albo że lodówka świeci...światłem. Odbierasz swoje zamówienie i delektujesz się pysznymi i zdrowymi posiłkami.

Catering dietetyczny staje się coraz bardziej popularną metodą odżywiania wśród różnych grup wiekowych i zawodowych. Specjaliści od żywienia, w bardzo szczegółowy sposób opracowują menu, tak aby podczas dnia zapewnić pięć zbilansowanych posiłków, a przede wszystkim dostosowanych indywidualnie do potrzeb zamawiającego.

Jest to wygodna forma żywienia i wbrew pozorom duża oszczędność w budżecie.

Nie musimy już biegać po sklepach z ciężkimi zakupami, potem spędzać wielu godzin w kuchni na przygotowanie posiłków, nie mówiąc już o ilości zużywanego prądu, gazu, wody itp. a i tak nigdy nie osiągniemy tak różnorodnej diety, jak ta przygotowana przez ekspertów.

Catering dietetyczny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, dla których oszczędność czasu jest bardzo ważna, a zdrowe żywienie podstawą.

Oferta lidera na rynku cateringu, firmy Dietering Catering Dietetyczny jest niezwykle bogata.

Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zgodnie z upodobaniami kulinarnymi i potrzebami organizmu. Do wyboru są między innymi dieta śródziemnomorska, wegetariańska, bezglutenowa, bez ryb, ale i bardzo specjalistyczne jak dieta stabilizująca, oczyszczająca, dla aktywnych fizycznie, a także redukcyjna.

Innowacją wprowadzoną przez Dietering Catering Dietetyczny to Genodiet czyli dieta stworzona w oparciu o indywidualne potrzeby genetyczne.

A dla smakoszy w ofercie znajdzie się również Zdrowy słoik czyli wspaniały, zdrowy i pyszny posiłek w słoiku, który można zabrać ze sobą absolutnie wszędzie.

Już nie będziesz skazany na stołówki czy zupki w proszku, dzięki Zdrowemu Słoikowi zaspokoisz głód w pracy, w podróży czy na wycieczce i będziesz miał pewność, że jesz zdrowo i smacznie, bez dodatku konserwantów czy ulepszaczy smaku.

Dietering to świetny wybór dla każdego!

 

Najnowsze wydanie