Przejdź do treści
Aktualności
Turystyka

Statek Restauracja Wratislavia z panoramą na Ostrów Tumski

Statek Restauracja Wratislavia to nietuzinkowe miejsce na kulinarnej i rozrywkowej mapie Wrocławia. Pływa po Odrze od lipca 2017 roku i zdobył spore grono stałych bywalców, którzy najbardziej cenią sobie świetną atmosferę oraz znakomitą kuchnię na Wratislavii.

a

Sam statek to największa rzeczna jednostka pasażerska w Polsce! Mierzy 53 metry, a na swoich trzech przestronnych pokładach może pomieścić ponad 400 osób. Dolny pokład zamieniono w przestronną salę, która służy jako miejsce do organizacji wesel, koncertów, imprez okolicznościowych oraz firmowych. Na pokładzie środkowym mieści się restauracja "Z NURTEM" i drink bar działające codziennie od godz. 12:00 do ostatniego gościa.

Górny pokład zaś, zwany słonecznym, to komfortowe miejsce, z którego możecie napawać się pięknem wrocławskich pejzaży lub oddać się błogiemu lenistwu.

Utalentowana załoga kuchni skonstruowała perfekcyjnie menu. Proste, a zarazem wyszukane potrawy przygotowywane są z wysokiej jakość składników. Dania, które zaprojektowali kucharze restauracji charakteryzują się lekkością i nowoczesnym podejściem do tradycji. Delektować można się różnymi rodzajami mięs oraz ryb. Duże wrażenie robią też dodatki, często przygotowywane z rodzimych produktów.

Galeria

Najnowsze wydanie