Przejdź do treści
Turystyka

Hotel Parasol na każdą pogodę

Hotel Parasol to obiekt usytuowany na terenie rekreacyjnym, z bezpośrednim dostępem do wód „Jeziora Warszawy” Zalewu Zegrzyńskiego. Niepowtarzalna architektura budynku, nietuzinkowa aranżacja wnętrz, apetyczne dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dyskretna obsługa, sprawią, że atmosfera podczas organizowanych w nim spotkań na długo pozostanie w pamięci gości.

a

Obiekt oferuje 22 dwuosobowe pokoje hotelowe urządzone w czterogwiazdkowym standardzie, 2 Apartamenty Vip, sale bankietową o powierzchni 900m2, 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 500m2, klubową piwnicę, salę kinową, salę bilardową, 2 bary, salę zabaw dla najmłodszych, taras widokowy, 2 hektary terenu zielonego oraz liczne miejsca relaksu pozwalające na odpoczynek bez potrzeby oddalania się od Warszawy.

a

Kompleksowo wyposażone i w pełni klimatyzowane sale bankietowe mieszczą ponad 350 osób. Niezmiernie atrakcyjne położenie z pewnością doda splendoru każdej imprezie oraz pozwoli na pełną swobodę w wyborze scenariusza spełniającego wysokie oczekiwania.

Hotel Parasol to idealne miejsce na imprezy rodzinne, biznesowe, jak również szkolenia i konferencje . Doskonale wyposażone sale szkoleniowe zapewnią optymalne warunki do pracy, a w komfortowo urządzonych pokojach można zaznać upragnionego wypoczynku.

Najnowsze wydanie