Przejdź do treści
Aktualności

ENERGYLANDIA OTWARTA!

Za nami długo wyczekiwane otwarcie sezonu największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia! Spragnieni rozrywki goście z całej Polski i zza granicy znów mogą cieszyć się z bezpiecznej rozrywki na światowym poziomie, jaką dostarcza turystom Energylandia. Na obszarze 35 hektarów czekają nas aż 94 atrakcje, w tym 22 dedykowane dzieciom od 2 roku życia. Co więcej gospodarze Parku zapowiedzieli także otwarcie wodnej strefy Big Milk Water Park i Tropical Fun już 28.05.2021. Tym samym od kolejnego tygodnia odwiedzający tę krainę zabawy będą mogli w cenie 1 biletu mieć do dyspozycji dwa parki: park rozrywki i park wodny!

q

WEJŚCIE DO PARKU

Ze względu na wytyczne i aktualne przepisy, Energylandię obowiązuje utrzymanie max. 50% przepustowości. Jako że, nadchodzący czas otwarcia określa się tak zwanym sezonem niskim, dlatego wejście do Parku nie wymaga rezerwacji. Bilety można zakupić bez rezerwacji w kasach na miejscu, jak i internetowo - tutaj. Ogromny teren i bezwzględne przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, higieny i dezynfekcji zapewniają swobodną zabawę wszystkim chętnym do rozrywki zwiedzającym.

q

GASTRONOMIA

Do aktualnie obowiązujących wytycznych dostosowane będą również punkty gastronomiczne na terenie Energylandii. Od otwarcia bram Parku, aż do 28 maja z restauracji będzie można korzystać na świeżym powietrzu - w ogródkach, zachowując odpowiedni dystans pomiędzy stolikami (co drugi stolik, w dystansie 1,5 metra). Po 28 maja lokale gastronomiczne mogą przyjmować gości wewnątrz pomieszczeń, przestrzegając wytycznych dotyczących zajmowanych stolików.

q

BON TURYSTYCZY

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku - nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług). 

Aby zrealizować bon, należy:

1. Wybrać odpowiedni dla siebie pakiet. Zakup biletu musi łączyć się z usługą dodatkową (nocleg lub kupon na posiłek)

2. Uzupełnić formularz i skorzystać z kasy biletowej oznaczonej logo BON TURYSTYCZNY

3. W kasie podać kod bonu oraz kod SMS, który otrzymasz w celu realizacji bonu

Bony turystyczne obejmują rabaty, promocje i możliwość realizacji w ramach wycieczek szkolnych. Więcej informacji i cennik biletów indywidualnych można znaleźć tutaj.  

q

WAŻNOŚĆ BLETÓW

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży. Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021r.Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021 – czyli razem 80 dni.

.

Trudny i wymagający czas izolacji i braku kontaktów towarzyskich chyli się ku końcowi, najlepszym zobrazowaniem początku odbudowania relacji międzyludzkich, wesołej zabawy i beztroskich chwil jest otwarcie nowego sezonu w najbardziej rozrywkowym Parku w Polsce. Energylandia oprócz wielu atrakcji i mocy radości zapewnia bezpieczeństwo i swobodę korzystania z całej oferty Parku wszystkim odwiedzającym.

Najnowsze wydanie